اخبار برگزیده

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

سلام به همه دوستای خوب پایه دهمی عزیز

باز هم با یه مطلب دیگه از سایت دهمی ها در خدمت شما دوستای خوب هستیم. در این مطلب از سایت دهمی ها سوالات المپیاد شیمی ۹۵ رو برای شما عزیزانی که قصد شرکت در المپیاد شیمی دارید رو قرار داده ایم. تا با بررسی و تمرین سوال های المپیاد سال ۹۵ بتوانید در المپیاد سال ۹۶ موفق بشوید.

پس همین حالا سوالات المپیاد سال قبل رو دانلود کنید و با یک برگه و مداد شروع به پاسخ به این سوالات کنید و خودتون رو محک بزنید و ببینید که تا چه اندازه به مباحث مختلف این درس مسلط هستید و نقاط ضعف خودتون رو پیدا کنید و سعی کنید تا این نقاط ضعف رو بهبود ببخشید.

شیمی یکی از درس های خیلی شیرینی هست که یادگیری آن شاید در ابتدا کمی دشوار باشد اما وقتی آن را مفهومی بخوانید و سعی کنید مطالعه عمیق داشته باشید کم کم متوجه شیرینی و سادگی این درس خواهید شد. این درس یکی از بهترین درس هایی است که در این روز ها آن را مطالعه می کنید چرا که مفاهیم جالب آن شما را با حقایق عجیب و جالبی که در این دنیا وجود دارد آشنا می کند. این به این معنی است که هنوز خیلی چیز های عجیب در این دنیا وجود دارد که شما نمی دانید پس اگر میخواهید اطلاعات خود را بالا ببرید این درس را به خوبی یاد بگیرید چرا که یکی از بهترین علوم دنیا مباحث شیمی است که میتواند در اینده یک رشته دانشگاهی خیلی خوب برای شما باشد.

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

201609291605181300x66

201609291606131300x68201609291607271300x62

حجم فایل : ۴۵۴ کیلو بایت

نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید. سایت دهمی ها منتظر نظرات تک تک شما همراهان همیشگی هست ۱۰omiha.ir

به امید موفقیت تک تک شما دوستای پایه دهمی در امپیاد شیمی

منبع : madrese20.ir


سایت آموزشــی هاش هاش خــوی

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

سوالات المپیاد شیمی ۹۵

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها